מעל 90 אחוז מתמידים

שלחו פרטים 0737584704

אנא השאירו פרטיכם ונחזור אליכם
בהקדם האפשרי

נתקלתם בבעיה במילוי הטופס
אנא צרו קשר

0737584704

שיטת

אימוןאישי

בקבוצה
אישי בוגרים

מסגרת אימונים קבועה עם מאמן כושר אישי

על האימון

היתרונות של האימון אישי של יריב והדר הן מסגרת מחייבת, ליווי אישי העוזר לכל מתאמן להגיע לתוצאות המירביות של יכולתו ולהשיג על מטרתו, וכל זאת עם הכיף של קבוצת מתאמנים קבועה. אימון מקיף ואפקטיבי, משך האימון 45 דקות פעמיים בשבוע. האימון בנוי כך שחציו אימון אירובי, והחצי השני מבוסס על כוח וגמישות, כך שהגוף מקבל את כל ערכי האימון שהוא זקוק לו במשך שבוע. ניתן לשלב ליווי תזונתי בתוכנית האימון.

על סמך ניסיון וידע מקצועי של שנים רבות פיתחו יריב והדר שיטת אימון המשלבת את כל מרכיבי הכושר לתוכנית אחת. האימון בנוי כך שחציו אימון אירובי, והחצי השני מבוסס על כוח וגמישות, כך שהגוף מקבל את כל ערכי האימון שהוא זקוק לו למשך השבוע. רוצים להגיע לתוצאות? לא להתעייף בדרך? הצטרפו לאימון מקיף ואפקטיבי המשלב אימון אישי

עם הכיף והחוויה באימון יחד עם קבוצת מתאמנים ומתאמנות קבועה. תוכנית אימון זו נתמכת בליווי אישי לכל מתאמן וכן בהקפדה על מסגרת המחייבת גם את המאמנים וגם את המתאמנים. פרגנו לעצמיכם 45 דקות של כיף פעמיים בשבוע ותגיעו לתוצאות גם ברמת הכשר והבריאות וגם בחיטוב הגוף והמשקל.

למה שיטת יריב והדר מעולה למתאמנים בוגרים?

זה לא סוד שקשה להתמיד בחדרי כושר רגילים. לא קל להגיע אחרי יום מפרך לאימון כשהכורסא בבית מחכה. אימוני הבוגרים של יריב והדר מצליחים להגיע לתוצאות גם בזכות הימים הקבועים השילוב ביומן העבודה שלכם והפעילות השבועית הרוטינית. שיטת יריב והדר הוכיחה את עצמה, כך ש-90 אחוז מהמתאמנים מצליחים להתמיד.וההתמדה, רק היא מביאה לתוצאות.

הפעם לא תפרשו אחרי חודש!